Domy z Bali Projekty

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem rodzinnego drewnianego domu, to mamy coś idealnego dla Ciebie. Domy z bali projekty zapewniają ciekawe rozwiązania, z których z pewnością niejeden przypadnie Ci do gustu. Oferujemy domy letniskowe lub całoroczne o zróżnicowanej wielkości. Zasługujące na uwagę są domy piętrowe, które będą doskonałe jako domy rodzinne. Na parterze możesz urządzić pokój dzienny, kuchnię, łazienkę, a na piętrze sypialnie. Większość projektów wyposażona jest w przestronny taras gdzie spędzisz ciepłe wieczory i słoneczne dni. Dzięki zadaszeniu nie będziesz musiał uzależniać swoich planów od zmiennej aury pogodowej.

Domy z bali projekty ich dostępne są na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt a my z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Domy z bali projekty cieszą się ogromną popularnością, nie tylko wśród amatorów naturalnych materiałów lecz w coraz szerszych kręgach osób zmęczonych hałasem i architekturą dużych miast, chcących  ze  spokojem cieszyć się świeżym powietrzem i czerpać radość ze zmiany otoczenia.

Domy z bali projekty ich to gwarancja unikatowych rozwiązań. Domy wykonane są z naturalnych materiałów co zapewnia im wysoką izolacyjność cieplną dzięki czemu dom po ociepleniu będzie doskonałym domem całorocznym.  Domy z bali dostępne są w dwóch wersjach, z bala okrągłego lub klejonego. Bal okrągły to bal przygotowany bezpośrednio po odkorowaniu, odpowiednim wyprofilowaniu i impregnacji jest gotowy do montażu. Natomiast bal klejony jest przygotowany poprzez połączenie węższych elementów drewnianych za pomocą klejów o dużej wytrzymałości. Ta technologia pozwala na tworzenie bali o dowolnej grubości co w znacznym stopni obniża koszta uzyskania materiału.